OBCHODY DNIA DZIECKA

 

OBCHODY DNIA DZIECKA W NASZYM SZPITALU  „Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. To hasło w dniu 3 czerwca towarzyszyło nam podczas obchodów Dnia Dziecka w Sokółce i Suwałkach.

  Dzieci z Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Sokółce spędziły ten czas w miejscu Kraśne Życie- Agroturystyka Konna Kraśniany. Atrakcjom nie było końca. Od jazdy konnej, po wspinaczki na skrzynki, ognisko i warsztaty cyrkowe.

  To był wspaniały czas. Dziękujemy za zorganizowanie tak wspaniałego dnia.

  Tego dnia uśmiech na twarzy nie znikał też w innym miejscu. Szaleństwa na dmuchańcach, warsztaty ruchowe, pokaz motorów, wozów  strażackich,  policyjnych,  wojska  i straży granicznej.  Wszystko z okazji corocznego festynu  Dnia  Dziecka,  który odbył się na  terenie Specjalistycznego  Psychiatrycznego Zakładu  Opieki  Zdrowotnej  w  Suwałkach.  Spotkanie zaszczycił  swoją  obecnością  Pan Roman Rynkowski Wiceprezydent Suwałk  oraz  Pani Wicemarszałek Burnos,  która przekazała  dzieciom prezenty.  Dzieci z  zainteresowaniem uczestniczyły  w zorganizowanych  grach i  zabawach. Słodkości oraz smaczna  pizza umilała uczestnikom to wydarzenie.

  Pani Dyrektor Specjalistycznego Psychiatrycznego  Samodzielnego  Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Bożena Łapińska wraz z Panią Wicemarszałek Wiesławą Burnos wręczyły obecnym na wydarzeniu służbom mundurowym pamiątkowe obrazy. Na koniec miało miejsce losowanie nagród, w którym każde dziecko dostało drobny upominek.

  Dziękujemy sponsorom za słodkości oraz rzeczową pomoc. Dziękujemy sekcji organizacyjnej i sekcji eksploatacyjno–technicznej oraz pracownikom Centrum Zdrowia Psychicznego za pomoc w organizacji tego Święta.


Dzieciom dziękujemy za uczestnictwo i uśmiech! Życzymy wszystkiego najlepszego oraz spełnienia marzeń.

 

Festyn z okazji Dnia Dziecka Dzień Dziecka 2024

Zabawa w Dzień Dziecka

Dzieci czekają w kolejce po prezenty Dzieci Się bawią

Uśmięchnieta mina roznoszącego lody dj słoma

 Pani Dyrektor przekazuje obraz Obraz dla Pani Dyrektor Pani Policjant pokazuje obraz

Straż Graniczna dostaje obraz dzieci i konie