Kibicowanie  z klasą i siatkarskie emocje

Dzieci i młodzież z ośrodka  środowiskowej opieki psychologicznej naszej placówki z opiekunami  kibicowały siatkarzom w  meczu  w dniu 11 marca 2022. Drużyny  Ślepsk Malow i PGE Skra Bełchatów rozegrały wspaniałe spotkanie. Byliśmy świadkami  widowiska za sprawą siatkarzy  i lekcji  kulturalnego kibicowania  komentatora  spotkania Andrzeja Łukowskiego. Przyznaliśmy zgodnie –  jest inicjatorem  zabawy z klasą i  niesamowitego angażowania kibiców w dopingowanie i aplauz siatkarski. Tworzy  atmosferę pięknego, pełnego emocji  widowiska na trybunach. Dziękujemy.

Przesłanie z którym poszliśmy na mecz : … „ kibicujemy naszym i szanujemy  zawodników i  kibiców przeciwnej drużyny, ale  przede wszystkim dobrze się bawimy przy okazji okazywania siatkarskich emocji  – niezależnie od tego, które zespoły grają. Podziwiamy widowisko    pamiętając o  ciężkiej sportowej   pracy obu drużyn …”

Po meczu kibice dwóch kolorów drużyn niebieskiego i żółtego stworzyli obraz jedności z walczącą Ukrainą. To było wzruszające.  

Bardzo serdecznie dziękujemy za możliwość udziału w widowisku   Panu Wojciechowi Winnikowi Prezesowi Zarządu spółki MKS ŚLEPSK MALOW.